Hoppa till sidans innehåll

Lista åkare som ska testa 18/9

16 SEP 2013 12:36
Test USK 130918 kl 18.30 C-hallen Gränby ishallar. Övriga instruktioner angående testningen får ni av respektive tränare.
  • Uppdaterad: 15 SEP 2014 09:53

Lista på åkare som ska testa

Basic grund

1.                         Smilla Strandberg USK

2.                         Linn Borg USK

3.                         Malin Lind USK

4.                         Milena Wehlou USK

5.                         Felicia Romano USK

6.                         Ida Knutsson USK

Basic 1

7.                         Tilde Almqvist USK

8.                         Sofia Domeij USK

9.                         Alva Gidlund USK

10.                       Sonja Salminoja USK

Basic 2

11.                       Anna Angelsten Sederholm

12.                       Axel Domeij USK

13.                       Victor Callert USK

14.                       Frida Carlsson USK

Basic 3

15.                       Elin Borg USK

16.                       Ellinor Eklund USK

17.                       Tilda Friberg USK

18.                       Emelie Gustafsson USK

19.                       Angelica Hagström USK

20.                       Cicilia Kassan USK

21.                       Caroline Sandberg USK

22.                       Sarah Rosvall USK

23.                       Ella Shalit USK

24.                       Filippa Strandberg USK

25.                       Emelie Eklund USK

26.                       Anna Billman KK Lutz

27.                       Antonella Brage de la Garza USK

28.                       Emily Höglund

Fri grund

29.                       Ida Eriksson USK

30.                       Clara Knutsson USK

31.                       Ida Knutsson USK

Fri 1

32.                       Axel Domeij (rest bakåtpiruett) USK

33.                       Sandra Sjögren (rest) USK

34.                       Katerina Tsantaridou USK

35.                       Ekaterina Fomkina USK

Fri 2

36.                       Maja Pigg Hellström Fri 2 UAKK

37.                       Sonja Salminoja USK

Fri 3

38.                       Ella Väkiparta (rest FCSp) IFK Västerås KK

39.                       Emelie Eklund USK

40.                       Sarah Rosvall USK

41.                       Ella Shalit USK

42.                       Filippa Strandberg USK

43.                       Alice Molin (Rest) KK Lutz

44.                       Amanda Lindgren USK

45.                       Amanda Lindmark Malmgren USK

46.                  Johanna Boman Zacharoff USK

47.                  Cornelia Jonsson USK

48.                  Maja Shalit USK

Fri 4

49.                       Veronika Nakeva von Mentzer (rest ligg-ligg) USK

50.                       Molly Joborn IFK Västerås KK

 

/Cecilia von Mentzer

 

Skribent: Niklas Strandberg
E-post: This is a mailto link

Postadress:
Uppsala SK - Konståkning
c/o Jardemalm, Vitkålsgatan 38
75449 Uppsala

Besöksadress:
Gränby Ishallar, Råbyvägen 71
75460 Uppsala

Kontakt:
Tel: 0706969193
E-post: styrelsen@uppsalask....

Se all info

X
Uppsala Skridskoklubb Vårshow 2021